Gürsel mahallesi Sevilen sokak. No:32/A ÇAĞLAYAN KAĞITHANE

Hizmetlerimiz

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI HİZMETİ

İşyerlerinizde istihdamı arttırmak, can ve mal güvenliği korumak, 6331 sayılı yasa uyarınca yükümlülüklerinizi yerine getirmek için PROAKTİVİTE OSGB olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş deneyimli kadromuzla iş güvenliği uzmanlığı hizmeti veriyoruz.

İŞ YERİ HEKİMİ HİZMETİ

Meslek hastalıklarının vicdani ve maddi  yükümlülüklerinden korunmak için , olası
hastalık sebeplerini tespit etmek ancak  uzman
bir hekimle mümkündür.
PROAKTİVİTE OSGB olarak, bünyemizde
hekimlerimizle iş yeri hekimleri ile firmanız emin ellerde.

SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİ

6331 sayılı iş kanunca sağlık personeli çalıştırma yükümlülüğünüz varsa, PROAKTİVİTE OSGB olarak deneyimli ve konusunda uzman sağlık personeli hizmeti veriyoruz.

RİSK ANALİZİ HİZMETİ

Olası kazalar sonucunda  can ve mal kayıplarının önüne geçmek için işyerinizdeki  risk analizi yaptırmak yasal zorunluluktur.uzman ekip kadromuzla risk analizi yaparak güvenle, sağlam adımlarla büyümenize destek veriyoruz 

MOBİL SAĞLIK TARAMASI

Genel sağılık taraması için PROAKTİVİTE OSGB olarak mevzuatta belirlenmiş olan periyotlarda mobil sağlık taraması hizmeti sunuyoruz.

ACİL DURUM PLANI HAZIRLAMA

Yangın, patlama, deprem, sel vb. doğal afetletleri ve kazaları minimum can kaybı ve hasarla atlatabilmek için çalışanların bilinçlendirilmesi ve görev dağılımının yapılması  yasal zorunluluktur . PROAKTİVİTE OSGB olarak, çalışanlarınız ve işletmeniziçin en ideal acil eylem durum planı hazırlıyoruz.

İŞE GİRİŞ RAPORU

Doğru yerde doğru işçiyi çalıştırmak iş kazaları   ve meslek hastalıklarını önlemekteki temel esaslardan biridir. PROAKTİVİTE OSGB olarak  personelinizin  sağlık durumunu kontrol, iyileşme ve işe devamlılığının etkinliği amacıyla, doğru tespit ve teşhis konusunda yetkin ve uzman sağlık personellerimiz ile, işe giriş ve sonrasında sağlık raporu hazırlama hizmeti veriyoruz..

İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ

İş kazaları ve meslek hastalıklarının %88 nin temel nedeni Tehlikeli Davranışlardır PROAKTİVİTE OSGB   olarak kendi alanında profesyonel kadromuzla iş güvenliği eğitimleri veriyoruz.